Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin Daha da İleri >>
  

Future Talks Kadir Has Üniversitesi'nde geleceğe yön verecek

Fütüristler Derneği, sektörlerin gelecek öngörüleri ve kriz sonrasında oluşması beklenen yeni düzenin tartışılacağı Future Talks sohbetlerinin yedincisini 2 Mart 2011’da Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleştirecek.

Fütüristler Derneği ve Kadir Has Üniversitesi Fütürizm Topluluğu işbirliği ile gerçekleştirilen Future Talks’a Unilever Başkan Yardımcısı Cem Tarık Yüksel, M-Gen Gelecek Planlama Merkezi kurucusu ve Fütüristler Derneği Başkanı Ufuk Tarhan konuşmacı olarak katılacak.

Geleceğin Meslekleri ve İş Modelleri konulu Future Talks, konuya ilgi duyan herkesin katılımına açık ve ücretsiz olacak. Yeni iş ortamı, kariyer fırsatları ve yeni yatırım alanları hakkında gelecek tahminlerinin ele alınacağı toplantıya, eğitim ve iş çevrelerinden katılımcıların ilgi göstermesi bekleniyor.

 

Tarih: 2 Mart Çarşamba

Saat: 13:00 – 15:00

Yer: Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü

İrtibat: Fatih Cetiz - 0 535 250 95 88

e-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Detaylı Bilgi İçin:

Taktik İletişim Danışmanlık / Mustafa Aysal 0212 267 18 18 / Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Bilgi Notu:

Fütüristler Derneği (TFD), 2005 yılında, sosyal yaşamın ve iş yaşamının gelecekte nasıl şekilleneceğine dair uzgörülerde bulunmak için multidisipliner çalışmalar yapmak üzere kurulmuştur. Fütüristler Derneği, sosyal ve pozitif bilimler açısından tüm disiplinlerin ve teknolojinin insanlığı ne kadar ve nasıl etkileyeceği, nelerin değişeceği ve dönüşeceğiyle ilgili görüşleri paylaşmak; iş yaşamı ve sosyal hayatı iyileştirmeye yönelik yöntemler geliştirmek üzere faaliyetlerde bulunmaktadır.