Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin Daha da İleri >>
  

Future Talks Okan Üniversitesi'nde

Fütüristler Derneği, sektörlerin gelecek öngörüleri ve kriz sonrasında oluşması beklenen yeni düzenin tartışılacağı Future Talks sohbetlerinin altıncısını 6 Mayıs 2010’da Okan Üniversitesi’nde gerçekleştirecek.

Fütüristler Derneği tarafından gerçekleştirilen Future Talks’a Fütüristler Derneği Onursal Başkanı ve Brightwell Holdings Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Manas, Siemens Sağlık Sektörü Bilgi Teknolojileri İş Birimi Yöneticisi Alper Alsan, Yenibiris.com Eğitim Uzmanı Murat Babadalı konuşmacı olarak katılacak.

Eğitim ve iş çevrelerinin ilgi göstermesi beklenen Future Talks’ta, yeni iş ortamı, kariyer fırsatları ve yeni yatırım alanları hakkında uzgörüler paylaşılacak.

Tarih: 6 Mayıs 2010,

Perşembe Saat: 13.00 – 15.00

Yer: Okan Üniversitesi Akfırat Kampüsü

İrtibat: Ali Deniz Koca e-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

 

Detaylı Bilgi İçin:

Taktik İletişim Danışmanlık / Mustafa Aysal

0212 267 18 18 / Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Bilgi Notu: Fütüristler Derneği (TFD), 2005 yılında, sosyal yaşamın ve iş yaşamının gelecekte nasıl şekilleneceğine dair uzgörülerde bulunmak için multidisipliner çalışmalar yapmak üzere kurulmuştur. Fütüristler Derneği, sosyal ve pozitif bilimler açısından tüm disiplinlerin ve teknolojinin insanlığı ne kadar ve nasıl etkileyeceği, nelerin değişeceği ve dönüşeceğiyle ilgili görüşleri paylaşmak; iş yaşamı ve sosyal hayatı iyileştirmeye yönelik yöntemler geliştirmek üzere faaliyetlerde bulunmaktadır.