Hakan Göl

Ortak, Danışmanlık Lideri, Deloitte Digital Türkiye Lideri

Hakan, Deloitte Danışmanlık’tan ve Deloitte Digital markasından sorumlu şirket ortağıdır ve Deloitte Türkiye Exco üyesidir. Aynı zamanda startuplar ve kurumları bir araya getirmeye çalışan ve kurumsal inovasyon danışmanlığı sağlayan DeloitteUP inisiyatifinin kurucularındandır.

Müşteri deneyimi, müşteri stratejisi, dijital strateji, web ve mobil, dijital dönüşüm yanında kurumsal strateji ve stratejik yol haritası geliştirme ve yeniden yapılandırılması konularında çeşitli sektörlerde 19 yıllık danışmanlık deneyimi bulunmaktadır.

Fikir liderliği çalışmaları arasında TÜSİAD eTicaret, TÜBİSAD eTicaret, Reklamcılar Derneği Medya Yatırımları Araştırması, Social Media Awards Turkey, TÜSİAD Dijital Dönüşüm, Marketing Analytics & Cognitive konferansı küratörlüğü, ECHO eTicaret konferansı küratörlüğü ve XCO Deneyim Zirvesi küratörlüğü yer almaktadır.

Hakan İTÜ Endüstri Mühendisliği lisans, Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri yüksek lisans ve Endüstri Mühendisliği yüksek lisans derecelerine sahiptir.

Fütüristler Derneği’nde 2020-2021 döneminde Denetim Kurulu Üyeliği, 2018-2019 döneminde Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Sekreterlik görevlerini yerine getirmiştir.